Archivy

Počasí Třebosice - Slunečno.cz

Tip na výlet

Plavecký areál PardubicePlavecký areál Pardubice

Plavecký areál Pardubice nabízí vnitřní a venkovní bazény. Nachází se v krajské městě Pardubice v České republice. Plavecký ar..

(5km)

Zelená bránaZelená brána

Zelená brána je výhlídková věž a jedna z nejznámějších památek ve městě Pardubice v České republice . Je vstupní branou na Pern..

(5km)

PardubicePardubice

Pardubice jsou důležité průmyslové centrum a hlavní město Pardubického kraje. Město Pardubice se nachází v centrální části České..

(6km)

Pardubický ZámekPardubický Zámek

Pardubický Zámek je panské sídlo nacházející se ve městě Pardubice v České republice. Původně zde stál vodní hrad, který byl ve..

(6km)

Koupaliště Cihelna Pardubice

Koupaliště Cihelna Pardubi..

Koupaliště Cihelna Pardubice je venkovní plavecký areál. Nachází se na pravém břehu řeky Labe ve Městě Pardubice v České republi..

(6km)

ChrudimChrudim

Chrudim je město v Pardubickém kraji. Leží jižně 20 km od města Pardubice v centrální části České republiky. Území města bylo os..

(7km)

Plavecký bazén a koupaliště ChrudimPlavecký bazén a koupališt..

Plavecký bazén a koupaliště Chrudim je plavecký areál s bazény a vodními atrakcemi v městě Chrudim v České republice. Vnitřní..

(8km)

Hřebčín SlatiňanyHřebčín Slatiňany

Hřebčín Slatiňany je od roku 1992 součástí Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem. Nachází se ve městě Slatiňany, které leží ..

(10km)

Zámek SlatiňanyZámek Slatiňany

Zámek Slatiňany je hipologické muzeum a státní zámek. Nachází se nedaleko města Chrudim a Pardubice v České republice. Pův..

(10km)

Perníková chaloupka

Perníková chaloupka

Perníková chaloupka je zajímavý turistický cíl poblíž perníkového města Pardubice . Perníková chaloupka nabízí vtipně podané inf..

(10km)

Kočičí hrádekKočičí hrádek

Kočičí hrádek je miniaturní model hradu a oblíbená dětská atrakce na okraji města Slatiňany. Nachází se v České republice přibli..

(10km)

Hrad Kunětická horaHrad Kunětická hora

Hrad Kunětická hora se nachází severovýchodně od města Pardubice v České republice. První písemná zmínka o hradu pochází z 15. s..

(11km)

LukaviceLukavice

Lukavice se nachází v okrese Chrudim, cca 8 km jižně od města Chrudim. Zprávy o Lukavici pocházejí již z roku 1318. Tehdy zde st..

(14km)

Hrad LichniceHrad Lichnice

Hrad Lichnice je zřícenina hradu ze 13. století. Nachází se v České republice ve vesnici Podhradí asi 2 kilometry od města Třemo..

(17km)

Zámek Žleby

Zámek Žleby

Zámek Žleby tvoří dominantu nad stejnojmennou obcí Žleby. Mezi městy Čáslav a Kutná Hora , na pomezí Středočeského a Pardubi..

(22km)

Hrad OhebHrad Oheb

Hrad Oheb je zřícenina hradu ze 14. století. Nachází se v České republice asi 1 kilometr od města Seč. Hrad Oheb stojí na strmé ..

(19km)

Vodní nádrž SečVodní nádrž Seč

Vodní nádrž Seč je přehradní nádrž na řece Chrudimce v Železných horách. Rozprostírá se cca 20 km jihozápadně od města Chrudim..

(19km)

Vodní nádrž SečVodní nádrž Seč

Vodní nádrž Seč je přehradní nádrž na řece Chrudimce. Nachází se v České republice u města Seč asi 25 kilometrů od krajského měs..

(20km)

LežákyLežáky

Ležáky jsou pozůstatky bývalé osady nedaleko města Chrudim ve Východní Čechách. V průběhu druhé světové války byla obec 24. če..

(22km)

Hrad Košumberk

Hrad Košumberk

Hrad Košumberk je zřícenina středověkého hradu s purkrabstvím a stálou expozicí. Leží přibližně 35 km jihovýchodně od krajského ..

(25km)

Zámek KačinaZámek Kačina

Zámek Kačina se nachází ve Středočeském kraji nedaleko města Kutná Hora v České republice. Zámek nechal v letech 1806 až 1824 vy..

(28km)

Tyršova plovárnaTyršova plovárna

Tyršova plovárna je veřejný přírodní plavecký areál. Nachází se ve městě Vysoké Mýto v Pardubickém kraji v České republice. By..

(30km)

Obří akvárium Hradec KrálovéObří akvárium Hradec Králo..

Obří akvárium Hradec Králové se nachází v centru krajského města Hradec Králové 100 km východně od hlavního města České republik..

(24km)

Zámek Karlova KorunaZámek Karlova Koruna

Zámek Karlova Koruna je barokní zámecké sídlo. Nachází se ve městě Chlumec nad Cidlinou cca 25 km východně od města Hradec Král..

(27km)

Hradec Králové

Hradec Králové

Hradec Králové je statutarní město východních Čech v České republice. Rozkládá se na soutoku řek Labe a Orlice. Historické centr..

(25km)

Aquacentrum a bazén Hradec KrálovéAquacentrum a bazén Hradec..

Aquacentrum a bazén Hradec Králové se nachází v krajském městě
Hradec Králové . To je vzdáleno 100km východně od hlavního měs..

(25km)

Rozhledna BorůvkaRozhledna Borůvka

Rozhledna Borůvka je nová rozhledna. Nachází se u obce Hluboká v Pardubickém kraji blízko přírodní rezervace Toulovcovy maštale ..

(29km)

Hrádek u NechanicHrádek u Nechanic

Hrádek u Nechanic je krásný zámek v České republice. Nachází se v Královéhradeckém kraji u městečka Hrádek, asi 3 kilometry od m..

(26km)

Krytý bazén Kutná HoraKrytý bazén Kutná Hora

Krytý bazén Kutná Hora je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Kutná Hora v Středočeském kraji v České republice. Areál ..

(33km)

Plovárna Kutná Hora

Plovárna Kutná Hora

Plovárna Kutná Hora je venkovní koupaliště. Nachází se ve městě Kutná Hora ve Středočeském kraji v České republice. Plovárna ..

(33km)

Vlašský dvůrVlašský dvůr

Vlašský dvůr je součástí historického centra města Kutná Hora , které bylo zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Nachází ..

(34km)

Kutná HoraKutná Hora

Kutná Hora je historické město v Česku . Nachází se ve Stredočeském kraji, východně od hlavního města Prahy . Město Kutná Hora b..

(34km)

Muzeum stříbra HrádekMuzeum stříbra Hrádek

Muzeum stříbra Hrádek a středověký stříbrný důl v Kutné Hoře jsou součástí Českého muzea stříbra. Nachází se v České republice a..

(34km)

Chrám svaté BarboryChrám svaté Barbory

Chrám svaté Barbory je trojlodní gotický kostel v Česku . Nachází se ve městě Kutná Hora ve Stredočeském kraji. Pozdně gotický ..

(34km)

Třebechovické muzeum betlémů

Třebechovické muzeum betlé..

Třebechovické muzeum betlémů se nachází ve měste Třebechovice pod Orebem , které leží 13km východně od krajského města Hradec Kr..

(29km)

Open-air Musem Vesely KopecOpen-air Musem Vesely Kope..

Open-air Musem Vesely Kopec se nachází téměř ve středu České republiky. Leží přibližně 35 km jižně od města Pardubice a 8km od m..

(27km)

Skanzen VysočinaSkanzen Vysočina

Obec Vysočina se nachází západním směrem od města Hlinska. Součástí obce je několik okolních osad. V těchto osadách a jejím blíz..

(28km)

Betlém HlinskoBetlém Hlinsko

Betlém Hlinsko je soubor lidových staveb v centru města Hlinska. Leží ve středu České republiky asi 30 km od krajského města Par..

(29km)

Ski areál HlinskoSki areál Hlinsko

Ski areál Hlinsko je lyžařský areál s 2 sjezdovkami a 3 vleky. Nachází se na okraji města Hlinsko směr Havličkův Brod v České re..

(30km)

Bazén Všestary

Bazén Všestary

Bazén Všestary je vnitřní plavecký areál. Nachází se v obci Všestary. Ta leží 3 km od města Hradec Králové směr Jičín v Čes..

(29km)

Zámek ČastoloviceZámek Častolovice

Zámek Častolovice se nachází v obci Častolovice na severovýchodě České republiky jihozápadně od města Rychnov nad Kněžnou. Předc..

(36km)

Chrám Sv. BartolomějeChrám Sv. Bartoloměje

Chrám Sv. Bartoloměje je Národní kulturní památka v České republice . Nachází se ve městě Kolín, ve Středočeském kraji. Chrám Sv..

(38km)

Toulovcovy MaštaleToulovcovy Maštale

Toulovcovy Maštale je přírodní rezervace Maštale. Byla vyhlášena v letech 1992 až 1993. Rozkládá se na území Chrudimského a Svit..

(35km)

Vodní svět KolínVodní svět Kolín

Vodní svět Kolín je vodní zábavní park. Nachází se ve městě Kolín v České republice. Vodní svět Kolín vnitřní části nabízí ba..

(39km)

Rozhledna Vrbice

Rozhledna Vrbice

Rozhledna Vrbice je vyhlídková věž. Nachází se nad obcí Vrbice na kopci zvaném Kastel nedaleko města Vamberk a Doudleby nad Orl..

(38km)

Koupaliště Nový BydžovKoupaliště Nový Bydžov

Koupaliště Nový Bydžov je venkovní plavecký areál. Nachází se ve městě Nový Bydžov, které leží cca 20 km západně od města Hrade..

(32km)

Zámek ChotěbořZámek Chotěboř

Zámek Chotěboř je raně barokní zámek v České republice. Nachází se ve městě Chotěboř, asi 15 kilometrů severovýchodně od Havlíčk..

(31km)

Rozhledna Vysoká u Kutné HoryRozhledna Vysoká u Kutné H..

Rozhledna Vysoká u Kutné Hory je vyhlídková telekomunikační věž. Nachází se mezi obcemi Miskovice, Vysoká a Mezholezy východně o..

(39km)

Koupaliště LodínKoupaliště Lodín

Koupaliště Lodín je letní rekreační areál. Nachází se severně od města Nechanice nedaleko města Hradec Králové v České republ..

(32km)

Rozhledna Terezka

Rozhledna Terezka

Rozhledna Terezka je nová rozhledna postavená v roce 2004. Nachází se pod obcí Proseč u Skutče blízko přírodní rezervace Toulovc..

(36km)

Zámek Doudleby nad OrlicíZámek Doudleby nad Orlicí..

Zámek Doudleby nad Orlicí je renesanční sídlo. Nachází se ve Východních Čechách nedaleko Vamberka v České republice. Zámek Doudl..

(40km)

Hrad PotštejnHrad Potštejn

Hrad Potštejn je rozsáhlá zřícenina gotického hradu. Nachází se na okraji městečka Potštejn ve Východních Čechách. Hrad založil ..

(42km)

Zámek PotštejnZámek Potštejn

Zámek Potštejn je barokní sídlo. Nachází se ve stejnojmeném městečku ve Východní Čechách. Zámek si nechal podle vlastního návrhu..

(42km)

Koupaliště VamberkKoupaliště Vamberk

Koupaliště Vamberk je letní plavecký a sportovní areál. Nachází se na okraji města Vamberk v České republice. Koupaliště Vamberk..

(43km)

Litomyšl

Litomyšl

Město Litomyšl se nachází cca 50 km jihovýchodně od krajského města Pardubice. První písemné zmínky o osídlení místa kde leží d..

(44km)

Zámek LitomyšlZámek Litomyšl

Zámek Litomyšl je jednou z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice. V roce 1999 byl Zámek Litomyšl zapsán do Sez..

(44km)

Zámek Rychnov nad KněžnouZámek Rychnov nad Kněžnou..

Zámek Rychnov nad Kněžnou se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou na severovýchodě České republiky. Pro svoji impozantnost je ..

(43km)

Koupaliště LitomyšlKoupaliště Litomyšl

Koupaliště Litomyšl je areál se dvěma bazény a tobogánem. Nachází se ve městě Litomyšl cca 50 km jihovýchodně od krajského měst..

(44km)

Hrad LiticeHrad Litice

Hrad Litice se nachází v České Republice, ve vesnici Litice nad Orlicí nedaleko Žamberku. Původ hradu sahá do konce 13. století,..

(45km)

Rozhledna Andrlův Chlum

Rozhledna Andrlův Chlum

Rozhledna Andrlův Chlum je vyhlídková věž nachází se na jihovýchodním okraji města Ústí nad Orlicí ve Východních Čechách. První ..

(46km)

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich